תמלול שיחות ושימועים

תמלול שימועים, בוררויות, ישיבות וועדה וישיבות עירייה הם חלק משירותי התמלול המקצועי אותם אנו מציעים. מלאכת התמלול טומנת בתוכה יותר מן הנראה לעין. בין היתר היא כוללת זיהוי דוברים כיאות, שמיעה חדה ומדויקת תוך סנכרון מלא עם כתיבה רצופה במשך שעות, מה שמצריך סבלנות אין קץ וריכוז שיא בכל עת מהלך העבודה על התמלול. 

בתמלול פרוטוקולים למיניהם אנו נחשפים לחומרים רגישים ומידע מסווג ומודעים לכך בכל עת, עבודה מסוג זה מצריכה אמינות ודיסקרטיות מלאה מצדנו. אנו מתחייבים לכך ע"י הצהרת סודיות לכל לקוח המבקש בזאת. כמו כן, אנו מקפידים על דיוק מרבי בכל מילה כתובה ומבצעים את עבודתנו תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות התמלול. חשוב לנו שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית וכמובן גם מתהליך העבודה עצמו. אנו מתגאים לתת שירות אדיב, זמין וקשוב לכל צרכיכם. כל הערה, בקשה או שאלה קטנה כגדולה נענים במלוא תשומת הלב ובהקדם האפשרי על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

אז אם אתם זקוקים לשירות תמלול מקצועי הגעתם למקום הנכון. אנו נדאג לבצע בקרת איכות גבוהה, שמירת סודיות, זמינות ומקצועיות, כל אלה הם חלק מהאני מאמין שלנו. לקבלת הצעת מחיר, פרטים ומענה לשאלות נוספות מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ותיענו בהקדם.

Business Meeting